Зібрано голосів

Назва проекту

Благоустрій (озеленення) прибудинкової території з реконструкцією дитячого ігрового майданчика біля багатоповерхового житлового будинку № 5 по бульвару Космонавтів

ПІБ Ініціатора: Баєвська Руслана Олександрівна
Пошта: ruslana.dechko@gmail.com
Телефон: 0950665005
Статус: Відхилено
Проект №31
Подано 28.02.2019 20:09

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Житлове господарство

Адреса місця реалізації проекту

бульвар Космонавтів, будинок 5

Назва установи / закладу

Багатоповерховий житловий будинок

Короткий опис проекту

Проектом передбачено створення привабливого вигляду і комфортного середовища навколо багатоповерхового будинку шляхом благоустрою (озеленення) території біля кожного під’їзду, закупівля, установка дитячого вуличного ігрового обладнання, оформлення, упорядкування самого майданчика і прилеглої ділянки.

Проблема

На сьогоднішній день на прибудинковій території здійснено вирубку аварійних дерев, що призвело до повної ліквідації зелених насаджень та неестетичного вигляду прилеглої ділянки. Крім того, на зазначеній території майже знищено дитячий майданчик. Батьки не мають можливості відпочити разом з дітлахами на охайній зеленій облаштованій території.

Мета проекту

Основна мета проекту – створення комфортних та безпечних умов проживання всіх мешканців прилеглих будинків (зменшення навантаження на організм людини від викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря), а також здорового та активного дозвілля для дітей різного віку (забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків).

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Реалізація проектних рішень спрямована на поліпшення благоустрою прибудинкової території, створення естетично привабливого і репрезентативного середовища частини міста. Проект покликаний зменшити навантаження на організм людини від викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря шляхом озеленення прибудинкової території, а також створити простір де б батьки могли проводити час зі своїми дітьми, грати з ними в рухливі ігри. Одна з необхідних умов правильного гармонійного розвитку дитини - постійна фізична активність. Дитячий майданчик дозволить зробити ігри дітей корисними і активними, правильно організувати прогулянки. Діти надовго забудуть про нудьгу та гаджети, якщо у них з'явиться упорядкований дитячий майданчик на естетично облаштованій території.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цільова група проекту: всі мешканці будинку; гості мешканців; мешканці прилеглих житлових будинків; відвідувачі Управління пенсійного фонду у м. Костянтинівка, що проходять повз будинок; інші транзитні пішоходи; діти дошкільного і молодшого шкільного віку, школярі, їх батьки.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів: - викорчовування пнів; - звільнення прибудинкової території від залишків рослинності та сміття; - придбання саджанців дерев (липи або клени), чагарників тощо; - безпосереднє озеленення прибудинкової території; - залучення мешканців будинку до догляду за новими насадженнями; - демонтаж залишків обладнання старого дитячого майданчика; - підготовка земельної ділянки для встановлення дитячого майданчика; - придбання нового обладнання дитячого майданчика; - доставка та монтажні роботи з установки дитячого майданчика; - впорядкування і оформлення прилеглої до майданчика території; - заходи щодо популяризації здорового способу життя серед дітей.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Показники оцінки результату проекту: - рівень охоплення дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, що мешкають у будинку, прогулянками на свіжому повітрі; - зменшення забруднення навколишнього середовища; - стан благоустрою міської території, - рівень впливу громади на якість життя у своєму місті; - рівень довіри громади до міської влади.

Орієнтовна загальна вартість проекту

100 000.00 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

червень-жовтень 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Перешкод немає. З ОСББ "Фенікс-5", яке управляє будинком, попередньо погоджено усі деталі щодо реалізації проекту.

Приклади схожих рішень

За оцінками експертів понад 20% проектів, що подаються на розгляд в рамках реалізації ініціативи «Бюджет участі», стосуються благоустрою населених пунктів та їх частин.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Вартість робіт з озеленення та встановлення майданчику 12608 12608
Чагарник Бірючина звичайна (7 клумб * 20 чагарників) 35 4900
Саджанці клену гостролистного або липи дрібнолистної (7 клумб * 5 дерев) 200 7000
Шведська стінка ДП1125 5850 5850
Турнік потрійний ДП 1109 4914 4914
Ігровий комплекс "Палац спорту" ДП939 40300 40300
Качалка на пружині "Дельфін" ДП509 3848 3848
Качалка-балансир великий ДП502 2730 2730
Лавка зі спинкою ДП309 - 2 шт. 2100 4200
Карусель велика ДП208 6700 6700
Гойдалки подвійні на металевих стійках ДП120 6950 6950

Галерея зображень

  • Thumb 4e6263b1f355ab3ff3326e78519620d3