Зібрано голосів

Назва проекту

Облаштування баскетбольно-волейбольного майданчика на території ЗШ№3

ПІБ Ініціатора: Луценко Станіслав Олександрович
Пошта: lucenkostasaleks@gmail.com
Телефон: 0500479496
Статус: Відхилено
Проект №8
Подано 21.02.2019 14:02

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Спорт

Адреса місця реалізації проекту

Ціолковського 13,м.Костянтинівка,Донецька область

Назва установи / закладу

Костянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області

Короткий опис проекту

Баскетбол та волейбол- ігри, які входить в топ-10 найпопулярніших видів спорту в світі. Не дивно, що зі збільшенням інтересу до видів спорту - зростає потреба в будівництві нових майданчиків.Пропонується облаштувати баскетбольно-волейбольний майданчик на території ЗШ №3 для занять на відкритому повітрі.Розміри становлять 20х14 м.,покриття підлоги виконано з гуми.На майданчику встоновлені волейбольні стійки та баскетбольні стійки з щитами.Майданчик не має огорожі,тому доступний для мешканців цілодобово,окрім під час проведення уроків фізичної культури.

Проблема

У ЗШ № 3 навчаються понад 600 учнів, школа розташовуеться посеред великого мікрорайону з великою кількістю жителів.Поряд зі школою розташовані 3 дитячіх садочки,церква та парк.Навчальний заклад має два спортивних зали: 300 та 50 м2. ,на подвір'ї знаходяться комплекс антивандальних тренажерів,футбольне поле та коло з біговими доріжками.Але за відсутності баскетбольно-волейбольного вуличного майданчика проблемою стає неможливість проводити уроки,тренування та змагання з цих видів спорту,а мешканці мікрорайону обмежені у виборі різноманітності свого активного дозвілля.

Мета проекту

1.Організація активного дозвілля учнів та мешканців мікрорайону, пропаганда здорового способу життя . 2.Створення умов для проведення більш якісних і цікавих уроків фізкультури,змагань міської спартакіади та спортивних заходів усіх рівнів 3.Надання можливості для безкоштовних тренувань дорослим та молоді.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Проект сприяє вирішенню ряду проблем:покращення умов для ефективної реалізації навчальної програми з фізичного виховання, проведення більш якісних і цікавих уроків фізичної культури, організація активного дозвілля населення, виведення непрофесійного спорту на якісно новий рівень, формування особистості молоді засобами фізичної культури.Організація баскетбольно-волейбольних майданчиків сприяє створенню повноцінних умов для занять фізичною культурою і спортом дітей, підлітків та дорослого населення. Сприяє пропаганді здорового способу життя і є дієвою формою профілактики бездоглядності та шкідливих звичок. У зв'язку з цим необхідно задіяти найбільше число жителів на спортивних майданчиках, де вони зможуть займатися безкоштовно, в будь-який час улюбленим видом спорту, а також брати участь в різного роду спортивних змаганнях, акціях, заходах.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Учнів ЗШ №3 та навколишніх шкіл. Жителів всіх вікових категорій, які проживають в мікрорайоні, а також в інших районах міста.

План заходів з реалізації проекту

1.Проектні роботи 2.Демонтаж асфальтового покриття 3.Підготовка грунту 4.Підготовка основи під спортивне покриття 5.Встановлення бордюр 6.Укладка спортивного покриття 7.Монтаж спортивного обладнання 8.Запуск у роботу

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Ключовим показником оцінки результату проекту є безумовно соціальна складова. З огляду на вищевикладене, реалізація цього проекту дозволить підвищити духовне, моральне і фізичне виховання підростаючого покоління і дасть можливість для занять улюбленим видом спорту більш дорослому населенню. Зменшить показники правопорушень серед молоді ,та захворюваності серед населення. Сприяє розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі талановитих баскетболістів і волейболістів

Орієнтовна загальна вартість проекту

256000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

06.06.2019-31.12.2019

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Стійка баскетбольна стаціонарна з щитами та кошиками 10000 20000
Стійка волейбольна,вулична 5000 10000
Покриття спортивного майданчика, (20 м. х 14 м.) 280 м2 з бордюром 450 126000
Підготовка основи під покриття 0 30000
виконання робіт 0 70000

Галерея зображень

  • Thumb aa4df3cab6e1542584b594ee92d69635