Зібрано голосів

Назва проекту

Укладання нового дорожнього покриття та створення велосипедної інфраструктури у дворі будинків по вул. Громова 11, 11а. та 13.

ПІБ Ініціатора: Бородіч Віталіна Анатоліївна
Пошта: vitalinaborodic@gmail.com
Телефон: +380660850479
Статус: Відхилено
Проект №21
Подано 27.02.2019 20:53

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Житлове господарство

Адреса місця реалізації проекту

Реалізація проекту стосується міста в цілому, адже обличчя міста - це впорядковані дворики. Пілотний проект буде реалізовуватися у дворі будинків по вул. Громова 11, 11а. та 13. Оновлене подвір'я та велодоріжки будуть загальнодоступними для всіх мешканців прилеглих будинків, а оновлене асфальтне покриття буде зручним місцем пересування для великої кількості людей шлях яких пролягає через наше подвір’я.

Короткий опис проекту

Проектом пропонується капітальний ремонт внутрішньо дворової дороги та нанесення смуги для велодоріжок довжиною близько 600 м.кв проїжджої та пішохідної частини по вул. Громова, (буд. №№ 11, 11а, 13). Облаштування даної території - це один з кроків до перетворення нашого міста в містечко європейських стандартів, зручне для його мешканців. Сутність даного проекту полягає в підвищенні рівня благоустрою прибудинкової території по вул. Громова 11, 11а, 13 й безпечного та привабливого міста в цілому, комфортної організації дозвілля, створення умов для гармонійного розвитку дітей та молоді.

Проблема

Дорожнє покриття прибудинкової території перебуває в незадовільному стані, має значні нерівності в рельєфі, що створює певні незручності як мешканцям домів по вул. Громова 11, 11а,13 так і мешканцям сусідніх дворів, які нею користуються.

Мета проекту

Метою проекту є здійснення ряду заходів з "оздоровлення" одного із спальних районів міста, оновлення дорожнього покриття, розвитку і вдосконалення фізичних якостей дітей, популяризації до здорового способу життя і спорту.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

За результатами реалізації даного проекту будуть вирішені дві проблеми, а саме: 1. Мешканці отримають комфортне середовище та зручність, під час пересування до об'єктів інфраструктури міста. Насамперед, це стосується найвразливіших верств населення – людей з обмеженими можливостями, похилого віку, родин з маленькими дітьми, які не можуть реалізувати своє право на вільне і безпечне життя, через відсутність елементарних умов навколишнього світу (якісних доріг та тротуарів, відповідної інфраструктури для відпочинку за межами квартири тощо). Покращення естетичного стану прибудинкової території. Підвищення рівня безпеки громадян. 2. Через відсутність , у дворі будинків, сучасного спортивно-ігрового майданчика велика кількість дітей не виходить гуляти на вулицю, і з цього починається де соціалізація молоді. Займаючись спортом діти розвиваються, набувають навичок спілкування з однолітками та соціалізуються. Нанесення смуги для велодоріжок це популяризація та створення умов для занять вело спортом, проведення безпечного дозвілля дітей на прибудинковій території. Через реалізацію проекту будуть створені відповідні умови для формування навичок здорового способу життя.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Бенефіціаром проекту є сотні мешканців району, які щодня ходять та проїжджають через двір будинків 11, 11а, 13 по вулиці Громова до дитячого садочку, школи, на роботу. Оновлення асфальтного покриття для піших прогулянок людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку, родин з дітьми в дитячих візочках. Суспільна значущість проекту полягає в тому, що він сприяє активності населення, встановлює тісний зв'язок між жителями будинків. Ефективність проекту безсумнівна: • кожна людина отримає можливість займатися спортом; • організація активного дозвілля; • ми беремо курс на масовість, на загальну зацікавленість дітей і дорослих; • прищеплення і формування навичок здорового способу життя; • формування соціально-комунікативних, навичок.

План заходів з реалізації проекту

1. Відновлення доріжного покриття; 2. Нанесення смуги для велодоріжки; 3. Нанесення піктограми велосипеда на дорожнє покриття; 4. Проведення урочистого відкриття оновленого подвір’я та вело змагань для усіх бажаючих.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

• Покращено рівень благоустрою прибудинкової території спального району; • Створено умови для розвитку соціальної поведінки дітей та молоді; • Поліпшено стан фізичного і психологічного здоров'я мешканців району.

Орієнтовна загальна вартість проекту

250 тис. 600 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Строк виконання проекту з 01 червня 2019 р. по 30 червня 2019 р.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Ризик непрогнозованої інфляції

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Відновлення доріжного покриття 350 210000
Нанесення дорожньої розмітки фарбою 100 20000
Трафарети велосипед 200 600
Інші не передбачені витрати \ інфляція 0 20000

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 1eebb9b483387953dea3f2ae98e59e87