Зібрано голосів

Назва проекту

Вікна в новий світ

ПІБ Ініціатора: Казак Оксана Семенівна
Пошта: oksanakazak1071@gmail.com
Телефон: 0662515519
Статус: Відхилено
Проект №20
Подано 27.02.2019 17:55

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

бул. Космонавтів, 12а, Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області

Назва установи / закладу

Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням іноземних мов Костянтинівської міської ради Донецької області

Короткий опис проекту

Актуальність даного проекту полягає в тому, що одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є активний фізичний розвиток. Активний відпочинок між уроками, свіже повітря, теплі умови забезпечують як збереження здоров'я дітей, так і позитивне сприйняття життєдіяльності школярами, естетичну насолоду та комфорт дітей у зоні відпочинку. Всі ці фактори сприяють ефективності освітнього процессу та усувають проблему інфекційних захворювань. Саме тому проект «Вікна в новий світ» передбачає модернізацію приміщеннь спортивної зали та шкільних коридорів закладу: заміна старих вікон на сучасні енергозберігаючі та шумопоглинаючі пластикові вікна, що дозволить створити комфортні умови для організації безпечного та активного життя школярів та працівників закладу.

Проблема

Із дня заснування школи пройшло вже 45 років. За цей довгий час вікна не замінювались жодного разу. Стан вікон страхітливий, в рамах щілини, з яких дме вітер у негоду. Взимку середня температура в приміщеннях в морозну погоду становить +15 градусів. З цієї причини діти часто хворіють та пропускають уроки, тобто, недоотримують знання. На перервах між уроками діти сидять у классах, а не проводять активно час. Скло у вікнах латані і пееклеєнні клейкою стрічкою, складаються з декількох частин, дерев'яні рами прийшли в непридатність, не відкриваються та створюють ситуацію для травматизму дітей. Окрім того, немає, внаслідок цього, можливості для притоку свіжого повітря, що, в свою чергу створює, умови для розповсюдження інфекції. Участь у проекті дозволить нам вирішити цю проблему, створити сприятливі умови для поліпшення здоров'я дітей та підвищення їх розумової та активної діяльності.

Мета проекту

Створення сприятливіх умов для активного відпочинку і навчання учнівської молоді шляхом заміни старих вікон на сучасні металопластикові, що, в свою чергу, дозволить запобігти ситуації травматізма для школярів, поліпшить внутрішню освітленість, створить умови для припливу свіжого повітря.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Внаслідок модернізації вікон: • поліпшаться показники здоров'я школярів в установі; • шкільні коридори та спортивна зала перетворяться на сучасну зону відпочинку та комфорту; • відбудеться оновлення та заміна матеріально-технічної бази шкільних приміщень; • буде забезпечено належні умови для покращення роботи працівників закладу; • підвищиться рівень позитивного сприйняття школярами життєдіяльності у школі, ефективність навчання учнівського загалу; • будуть попереджені ситуації травматизму для школярів; • поліпшиться освітленість та шумопоглинання шкільних приміщень.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Бенефіціарами проекту є учні (637 чол.), працівники закладу (70 чол.), батьки та інші представники родин учнів (понад 1000 чол.).

План заходів з реалізації проекту

№ Назва діяльності Строки Примітка 1 Вивчення пропозицій на ринку пластикових вікон 01.02-28.02 2 Подача заявки на участь у конкурсі до 01 березня 3 Отримання фінансування червень-липень 4 Придбання, монтаж пластикових вікон липень-серпень 5 Благоустрій приміщень до 1 вересня Повести збори для організації свята з нагоди відкриття. Вивісити об'яву про відкриття благоустрою шкільних приміщень. Провести прибирання території біля закладу. Провести урочисте відкриття. 6 Подальше обслуговування вікон та приміщень до 31 грудня Обробка укосів усередині приміщень. Прибирання приміщень.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

• доступ свіжого повітря; • поліпшення освітленості; • економія ресурсів для збереження тепла в приміщенні закладу.

Орієнтовна загальна вартість проекту

295830 грн. 13 коп.

Очікуваний термін реалізації проекту

01.09.2019

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

• не своєчасне надходження грошей на фінансування проекту; • зростання ціни на ринку пластикових вікон; • не виконання обговорених робіт по монтажу вікон вчасно, до запланованих строків.

Приклади схожих рішень

Львівський ліцей ім. івана Пулюя Київ. Навчальний заклад № 285 Марiуполь. Навчальний заклад № 3.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість