Зібрано голосів

Назва проекту

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ КОМПЛЕКС «ЗДОРОВ’ЯК НА КВАРТАЛІ»

ПІБ Ініціатора: Іваненко Наталя Олександрівна
Пошта: nat260280@gmail.com
Телефон: 0952595087
Статус: Підтверджено
Проект №13
Дата початку збору голосів: 27.03.2019 08:25

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт

Адреса місця реалізації проекту

ЧАСТИНА ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ МІСТА КОСТЯНТИНІВКА: ПО ВУЛИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ (БУДИНКИ №№ 212, 214, 216, 218, 220) ТА ПО ВУЛИЦІ ПУШКІНСЬКІЙ (БУДИНКИ №№ 237, 239, 241, 243)

Назва установи / закладу

ПРИБУДИНКОВА ТЕРИТОРІЯ 9-ти БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ МІСТА КОСТЯНТИНІВКА: ПО ВУЛИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ (БУДИНКИ №№ 212, 214, 216, 218, 220) ТА ПО ВУЛИЦІ ПУШКІНСЬКІЙ (БУДИНКИ №№ 237, 239, 241, 243)

Короткий опис проекту

Слід облаштувати огорожу даного спортивно-ігрового комплексу та достатню кількість місць (спортивно-ігрового комплексу), доступних для занять фізичною культурою та різноманітними ігровими видами спорту для усіх вікових категорій, що (в свою чергу): 1) створить умови для його безперешкодного використання (зокрема, й запобігатиме засиллю тварин на прибудинковій території); 2) стане запорукою вжиття найбільш дієвих заходів попередження дитячо-підліткового спортивно-ігрового травматизму, безпеки життєдіяльності дітей та підлітків; 3) дозволить урізноманітнити та зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля та відпочинок дітей і молоді (при цьому, не лише мешканців мікрорайону/кварталу (9-ти багатоквартирних житлових будинків, в яких розміщується понад 300 квартир та проживає понад 50 дітей і підлітків різних вікових категорій), а й жителів (дітей/підлітків) найближчих приватних домоволодінь. Отже, створення і подальше функціонування спортивно-ігрового комплексу сприятиме зміцненню здоров’я зростаючого покоління і вирішенню проблем зайнятості дітей і молоді, є вкрай актуальним.

Проблема

Опитування мешканців мікрорайону (9 багатоквартирних житлових будинків і приватних домоволодінь 8 прилеглих вулиць) виявило необхідність в облаштуванні на загальнодоступних майданчиках ряду споруд спортивно-ігрового спрямування (для дітей та підлітків різних вікових категорій), що є альтернативою сучасним ігровим майданчикам та тренажерним залам. «81-й квартал» – район міста Костянтинівка, розташований межах ходової близькості (близько 1,5-2 км до адміністративного центру міста - Костянтинівської міської ради), в якому проживає багато дітей, підлітків та молодих батьків. Актуальною проблемою є власне як невпорядкованість прибудинкової території так і відсутність комплексного спортивно-ігрового майданчика (незважаючи на хаотично існуючі (поблизу), але обмежено функціонуючі: дитячі майданчики прибудинкових територій, обладнаний силовими вуличними тренажерами парк (тренажери, в темну пору доби чи вечірній час, недоступні для їх безпечного використання з причин відсутності вуличного освітлення, а також відсутності освітлення паркової зони), спортивний майданчик розташованої поблизу ЗОШ (який фактично не функціонує в вечірній час або в темну пору доби). Також для більшості сімей кварталу проблемою є неспроможність користуватися платними послугами у сфері фізичного виховання дітей, шкідлива (а інколи й пагубна) витрата дітьми/підлітками свого вільного часу перед телевізором, комп’ютером, гаджетами, що неодмінно призводить до погіршення здоров’я населення даного мікрорайону.

Мета проекту

Метою даного проекту є створення належних і максимально-доступних умов для отримання (комплексного) можливості займатися фізичною культурою та спортом дітям та підліткам (а за деяких умов навіть іншим громадянам) різних вікових категорій, що мешкають поблизу. Створення належних та доступних умов для відволікання дітей і підлітків (різних віко-вих категорій) від засилля комп’ютерних ігор, шкідливих звичок, зниження рівня зло-чинності та правопорушень, популяризації здорового способу життя. Наповнити девіз держорганів та органів міської влади «Виховання здорового покоління є пріоритетним завданням нашого міста та держави» не декларативно-популістичним сенсом, а реальним впровадженням.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Обладнання достатньої кількості місць (спортивно-ігрового комплексу), доступних для занять фізичною культурою та різноманітними ігровими видами спорту для усіх вікових категорій, є вкрай актуальним.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

усі мешканці мікрорайону (прилеглого приватного сектору) і всього м. Костянтинівка.

План заходів з реалізації проекту

1. Прибирання і підготовка майданчиків для спортивно-ігрового комплексу (тренажерного та дитячого майданчика) та зони батьківського контролю і відпочинку. 2. Закупівля та доставка (до м. Костянтинівка) елементів огорожі та елементів освітлення, спортивно-ігрового обладнання. 3. Монтування (встановлення) елементів огорожі, а також облаштування елементів освітлення спортивно-ігрового комплексу. 4. Монтажні роботи зі встановлення спортивно-ігрового обладнання комплексу (на територіях тренажерно-силового майданчика та дитячого ігрового майданчиків) і облаштування зони батьківського контролю і відпочинку. 5. Урочисте відкриття комплексу.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

ПОКРАЩЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА І ЙОГО СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТУКТУРИ, ЕКОНОМНЕ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ (ПОРІВНЯНО З ВПРОВАДЖЕННЯМ ІНШИХ ПРОЕКТІВ ПОДІБНОГО СПРЯМУВАННЯ), ВІРОГІДНІСТЬ ПОКРАЩЕННЯ ПЛА-ТІЖНОЇ ДИСИПЛІНИ КОРИСТУВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ НА 81-МУ КВАРТАЛІ (ЧЕРЕЗ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ВІДСУТНОСТІ НАЛЕЖНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ) ВІДСУТНІСТЬ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ДЛЯ ОТОЧУЮЧОГО НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОГО СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ НА ЦІЙ ТЕРИТОРІЙЇ (ВНАСЛІДОК УСВІДОМЛЕННЯ МЕШКАНЦЯМИ СВОЄЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ І ЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ТА ІН.

Орієнтовна загальна вартість проекту

до 300 000 гривень (враховуючи можливу індексацію цін на товари/послуги)

Очікуваний термін реалізації проекту

очікуваний строк реалізації/виконання цього проекту липень-серпень 2019 року, але не пізніш ніж до закінчення поточного 2019 календарного року (щодо)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Збільшення вартості робіт та витратних матеріалів. 2. Виникнення непередбачених видів робіт.

Приклади схожих рішень

«Здорова Україна» - майданчик з вуличними тренажерами!» (м. Львів), «Майданчик здоров’я» (м. Чернівці), «Здорова нація» (м. Чернівці), «Облаштування вуличних тренажерів у Старому парку» (м. Тернопіль), «Спортивний майданчик «Трикутник» в районі Юровка» (м. Мелітополь), «Сучасні спортивні майданчики для дітей – запорука успішного майбутнього» (м. Охтирка)

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Стіл для настільного тенісу 5984 5984
Гральний комплекс 24200 24200
Комплект (столик + 2 лавиці д/дітей), 1 шт. 5901 5901
Ігровий будиночок, 1 шт. 11864 11864
Пісочниця (тематична), 1 шт. 6411 6411
Гойдалка (човник), 1 шт. 8998 8998
Гойдалка (дует), 1 шт. 5178 5178
Гойдалка-балансир (малюк), 1 шт. 1386 1386
Карусель (на 8 місць), 1 шт. 7793 7793
Спортивний комплекс «Рондо», 1 шт. 13219 13219
Комплект вуличних тренажерів, 6-8 шт. 74000 74000
Комплект (столик + 2 лавиці д/дорослих), 3 шт. 2682 8046
Урни для сміття, 6 шт. 700 4200
Огорожа (h=2-3m), 160 пог. м 65933 105492
Поновлення освітлення (кронштейн), 10 точок 1500 15000
Пісок, 2 тн. 250 500
Щебінь, 3 тн. 360 1080

Файли