Зібрано голосів

Назва проекту

Обличча безпеки

ПІБ Ініціатора: Візіров Олександр Васильович
Пошта: gf.gajdamaki@gmail.com
Телефон: 0667969002
Статус: Підтверджено
Проект №15
Дата початку збору голосів: 27.03.2019 08:26

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Безпека та громадський порядок

Адреса місця реалізації проекту

Донецька область, м. Костянтинівка.

Назва установи / закладу

Громадське формування з охорони громадського порядку "Гайдамаки" (ГФЗОГП «Гайдамаки») (для якої реалізується проект.

Короткий опис проекту

У нашому місті вже більше року існує громадське формування з охорони громадського порядку "Гайдамаки", які працюють на добровольних основах, для поліпшення життя у місті. Не зважаючи на те, що організація вирішує суспільно важливі питання більшість людей не сприймає всю реалність і серьозність тої роботи, що вони рооблять. Так як вони є суспільно важливою і значущою організацією для міста і взагалі держави, вважаємо запотрібним їм мати свою презентаційну форму. Так, щоб люди знали і змогли впізнавити їх при зустрічі. На даний час у цьому формуванні постійно працюючих людей 15 осіб, тому вони мають за потребу у покупці 15 комплектів однострою (форми).

Проблема

Коли вони патрулють містом самі, або ж з працівниками поліції, на них ніхто не хоче звертати увагу, або сприймати серьозно. Та це є великою проблемою. Вони патрулють в своєму звичайному одязі, що не є гарним. Поясняючи громадянам, хто вони таки і чим займаються, на, що мають право - навіть не чують, або навпаки агресивно реагують(недовіряючи).

Мета проекту

Підвищити рівень престижності міста і громадського формування з охорони громадського порядку "Гайдамаки", донести до людей всю важливість існування добровільного громадського формування.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Купити форму однострою, відзначну. Та презентувати ії громадськості, розповізти про важливість роботи у взаємодії(Влади, поліції, формування, громади) Якщо громадське формування з охорони громадського порядку "Гайдамаки" буде мати свою власну відзназну форму однострою, люди почнуть звертати на роботу Гайдамаків, та більше довіряти та звертатись на відкрити діалог. А це найважливіша ціль формування. Взаємодія та співпраця задля спільної мети: Кращого міста.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

До громадського формування "Гайдамаки" маю право звертатись будь-які верстви населення м. Костянтинівки.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупити форму(за кошти громадського бюджету) 2. Презентувати форму громаді. 3. Використовувати форму, щодня при віконанні статуних обов*язків.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Безпека - більше людей будуть знати про роботу формування, прислухатись до порад, зменшення злочинності у місті, що є найголовнішим показником діяльності роботи формування. Плідна взаємодія для забезпечення безпеки у місті. Виховання патріотичного духу у молоді, через можливість приєднатись до формування.

Орієнтовна загальна вартість проекту

69 750,00 грн. точна вартість 15 комплектів однострою(форми)

Очікуваний термін реалізації проекту

Закупівля форми до 3х місяців, вікористання її постійно.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Не має.

Приклади схожих рішень

Не має.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Костюм зима 1900 28500
Костюм осінь 1100 16500
Костюм літо 650 9750
Шапка зима 200 3000
Кепка літо 150 2250
Кепка флісова 200 3000
Термо-білизна 450 6750

Файли