Зібрано голосів

Назва проекту

Розквітай садок дитячий!

ПІБ Ініціатора: Пєрєвєрзєва Ольга Олегівна
Пошта: kotsefan.ua@gmail.com
Телефон: 0955303677
Статус: Підтверджено
Проект №9
Дата початку збору голосів: 27.03.2019 08:23

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

бульвар Космонавтів 16б

Назва установи / закладу

Дошкільний навчальний заклад № 4 "Попелюшка" Костянтинівської міської ради

Короткий опис проекту

Проект передбачає оновлення та модернізацію предметно-ігрового середовища території дитячого садка , яке б підвищувало мотивацію дитини до пізнавальної діяльності, ціннісного ставлення до навколишнього світу та сприяло всебічному духовному і фізичному розвитку дітей.

Проблема

Розбудова державності та децентралізація в Україні зумовила нові тенденції в розвитку культури, освіти і виховання підростаючого покоління. З’явилась нагальна потреба суспільства у творчих, діяльних, обдарованих інтелектуально та духовно розвинених громадян. Цей проект відповідає цілям реформування сучасної дошкільної освіти, зокрема: реалізації державної політики в галузі освіти; забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей; розвиток дітей відповідно до вікових особливостей, особистісних якостей природних здібностей; соціалізація дитячої особистості; надання кваліфікованої допомоги дітям у формуванні вмінь та навичок, необхідних для навчання у школі. Якісне, різноманітне, сучасне яскраве обладнання спонукатиме дітей до активної діяльності, дасть можливість урізноманітнювати ігри та розвиватиме їх творчість.

Мета проекту

Реалізація проекту забезпечить комфортні,належні умови для безпечного користування прилеглою територією дошкільного закладу , для організації навчально-виховного процесу, занять з фізичної культури на відкритому повітрі, що сприятиме популяризації здорового способу життя та гармонійному розвитку дітей відповідно до сучасних європейських стандартів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонуємо на території дошкільного навчального закладу № 4 "Попелюшка" , обладнати простір загального користування, шляхом встановлення ігрових комплексів, пісочниць, а також ремонту альтанок.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

вихованці ДНЗ №4 Попелюшка» -229 осіб ; -батьки та відвідувачи ДНЗ №4 «Попелюшка» -436 осіб ; -учні ЗОШ №13- 280 осіб;

План заходів з реалізації проекту

1.Проведення благоустрою території: - завезення піску; - обладнання клумб; -фарбування меблів(столи,скамійки). 2.Ремонт альтанок-заміна даху ( 10 шт) 3.Встановлення нових ігрових комплексов -6 шт 4.Встановлення нових закритих пісочниць -12 шт

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Педагогічні: забезпечення належних умов перебування дітей в ДНЗ. Оздоровчі: зниження захворюваності дітей, створення необхідних умов для зміцнення та загартування дитячого організму. Соціальні: ріст рейтингу органів місцевого самоврядування щодо формування комфортного публічного простору міста,покращення умов виховання дітей у дошкільному закладі, підняття іміджу ДНЗ.

Орієнтовна загальна вартість проекту

238 000 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

до грудня 2019 року

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляція, підвищення цін

Приклади схожих рішень

Обладнання ігрових майданчиків дошкільних навчальних закладів в м.Бахмут

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Ремонт альтанок 10 од. 0 0
метало профіль 200 м2 130 28000
фарба 70 кг 0 0
Дитячий ігровий комплекс 6 од. 25000 150000
встановлення 6 од. 0 0
Пісочница 12 од. 5000 60000
встановлення 12 пісочниць 0 0