Зібрано голосів

Назва проекту

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МУЛЬТИФУНКЦІЙНИЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

ПІБ Ініціатора: Пічугін Олексій Олексійович
Пошта: alex.pichugin86@gmail.com
Телефон: 0958448681
Статус: Підтверджено
Проект №17
Дата початку збору голосів: 27.03.2019 08:28

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт

Адреса місця реалізації проекту

ЧАСТИНА ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ МІСТА КОСТЯНТИНІВКА: ПО ВУЛИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ (БУДИНКИ №№ 212, 214, 216, 218, 220) ТА ПО ВУЛИЦІ ПУШКІНСЬКІЙ (БУДИНКИ №№ 237, 239, 241, 243)

Назва установи / закладу

ПРИБУДИНКОВА ТЕРИТОРІЯ 9-ти БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ МІСТА КОСТЯНТИНІВКА: ПО ВУЛИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ (БУДИНКИ №№ 212, 214, 216, 218, 220) ТА ПО ВУЛИЦІ ПУШКІНСЬКІЙ (БУДИНКИ №№ 237, 239, 241, 243)

Короткий опис проекту

Облаштування огорожі мультифункційного спортивно-ігрового майданчика (що влаштовуватиметься за рахунок інших джерел фінансування) не лише стане конструктивним елементом для облаштування освітлення цього майданчика і поновлення освітлення в бік прибудинкової території, але й створить умови для його безперешкодного використання (запобігаючи знаходженню тварин на прибудинковій території), дозволить вжити більш дієвіші заходи для попередження дитячо-підліткового спортивно-ігрового травматизму, безпеки життєдіяльності підлітків, дозволить урізноманітнити та зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля та відпочинок молоді і дорос-лого населення в навколишніх будинках – як мешканців мікрорайону/кварталу (9 багатоквартирних житлових будинків, в яких розміщено понад 300 квартир), так і мешканців найближчих приватних будинків. Створення і подальше функціонування універсального мульфункційного спортивно-ігрового майданчика сприятиме урізноманітненню видів ігрового спорту, зміцненню здоров’я зростаючого покоління і вирішенню проблем зайнятості молоді.

Проблема

Опитування мешканців мікрорайону (9 багатоквартирних житлових будинків і приват-них домоволодінь 8 прилеглих вулиць) виявило необхідність в облаштуванні на загаль-нодоступному майданчику універсальної мультифункційної спортивно-ігрової пло-щадки (для дітей старших вікових категоій, підлітків та дорослих різних вікових кате-горій), що є альтернативою міні-стадіонам різноманітного спрямування.. «81-й квартал» – район міста Костянтинівка, розташований межах ходової близькості (близько 1,5-2 км до адміністративного центру міста - Костянтинівської міської ради), в якому проживає багато дітей, підлітків та молодих батьків. Актуальною проблемою є власне як невпорядкованість прибудинкової території так і відсутність спортивно-ігрового майданчика, навіть незважаючи на наявність спортивного майданчика, розташованої поблизу ЗОШ (що фактично не функціонує в вечірній час або в темну пору доби). Відсутність поблизу такої доступної (в будь-який час доби) споруди не дозволяє забезпечити відповідні потреби населення в заняттях ігровими видами спорту, що (в свою чергу) може стати чинником погіршення ситуації з охороною здоров‘я населення на вказаній території. Тому, облаштування спортивно-ігрового майданчика саме як мультифункційного (для занять такими видами спорту, як: міні-футбол, волейбол, гандбол, бадмінтон та ін.) є запорукою створення достатньої кількості місць, доступних для занять різноманітними активними видами ігрового спорту для усіх вікових категорій, в силу чого воно є вкрай актуальним.

Мета проекту

Метою даного проекту є створення належних і максимально-доступних умов для отримання можливості займатися активними видами ігрового спорту як для підлітків, так і для інших вікових категорій громадян, що мешкають поблизу. Створення належних та доступних умов для відволікання підлітків та молоді (різних вікових категорій) від засилля комп’ютерних ігор, шкідливих звичок, зниження рівня злочинності та правопорушень, популяризації здорового способу життя. Наповнити девіз держорганів та органів міської влади «Виховання здорового покоління є пріоритетним завданням нашого міста та держави» не декларативно-популістичним сенсом, а реальним впровадженням. Багато відомих чемпіонів сучасності вийшли саме з подібних дворових спортивно-ігро-вих майданчиків. Спортивне майбутнє наших дітей в наших руках та в умовах функціонування подібних універсальних мультифункційних спортивно-ігрових майданчиків.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1. Проведення загальних зборів мешканців всіх багатоквартирних будинків та приватних будинків прилегллих вулиць, з метою прийняття рішення про створення майданчика та визначення складу ініціативної групи громадян (для комунікації). 2. Обрання ініціативної групи. 3. Вибір проблеми для втілення проекту. 4. Вибір постачальника та виконавця проекту. 5. Облаштуванння майданчика. (ініціативна група мешканці самостійно приведе до порядку запущену земельну ділянку на якій згодом буде здійснено монтаж обладнання мультифункційного спортивного майданчика. 6. Здійснення монтажу обладнання.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

усі мешканці мікрорайону (прилеглого приватного сектору) і всього міста Костянтинівка.

План заходів з реалізації проекту

1. Прибирання і підготовка місця для облаштування універсального мультифункційного спортивно-ігрового майданчика. 2. Закупівля і доставка (до м. Костянтинівка) елементів покриття та іншого (необхідно-го) спортивно-ігрового обладнання. 3. Монтування (встановлення) елементів покриття та іншого (необхідного) спортивно-ігрового обладнання універсального мультифункційного майданчика. 4. Урочисте відкриття комплексу.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

ПОКРАЩЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА І ЙОГО СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТУКТУРИ, ЕКОНОМНЕ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ (ПОРІВНЯНО З ВПРОВАДЖЕННЯМ ІНШИХ ПРОЕКТІВ ПОДІБНОГО СПРЯМУВАННЯ), ВІРОГІДНІСТЬ ПОКРАЩЕННЯ ПЛАТІЖНОЇ ДИСИПЛІНИ КОРИСТУ-ВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ НА 81-МУ КВАРТАЛІ (ЧЕРЕЗ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ВІДСУТНОСТІ НАЛЕЖНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ) ВІДСУТ-НІСТЬ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ДЛЯ ОТОЧУЮЧОГО НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОД-НЬОГО СЕРЕДОВИЩА, РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАННЯ СПІВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ НА ЦІЙ ТЕРИТОРІЙЇ (ЧЕРЕЗ УСВІДОМЛЕННЯ МЕШКАНЦЯМИ СВОЄЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ І ЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ТА ІН.

Орієнтовна загальна вартість проекту

до 300 000 гривень (враховуючи можливу індексацію цін на товари/послуги)

Очікуваний термін реалізації проекту

очікуваний строк реалізації/виконання цього проекту липень-серпень 2019 року, але не пізніш ніж до закінчення поточного 2019 календарного року (щодо)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Збільшення вартості робіт та витратних матеріалів. 2. Виникнення непередбачених видів робіт.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Гумовая плитка 500*500*30 зелена, 420 кв.м 560 235200
Щебінь фр.5-20 мм, 46 тн. 360 16560
Відсів фр. 0-5 мм, 34 тн. 420 14280
Пісок, 5 тн. 650 3250
Цемент, 10 мішків 90 900
Фарба для розмітки 2,7 кг, 1 шт. 2790 2790
Витратні матеріали, 1шт. 2000 2000
Планування основи 2 слої, 420 кв.м.* 0 0
Ущільнення, 420 кв.м.* 0 0
Встановлення поребрика, 86 п.м.* 0 0
Розкрій/порізка/укладка плитки, 420 кв.м.* 0 0
Доставка матеріалів, 1 шт. 20000 20000
Нанесення розмітки, 1 шт. 4500 4500
Проїзд та витрати на відрядження, 1 шт.* 0 0

Файли