Зібрано голосів

Назва проекту

«Заклад дошкільної освіти дитячої мрії».

ПІБ Ініціатора: Сьоміна Анжела Іванівна
Пошта: zdoromashka7@gmail.com
Телефон: 0991306072
Статус: Підтверджено
Проект №6
Дата початку збору голосів: 27.03.2019 08:23

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

85105, Донецька область,м.Костянтинівка, вул.Братська,буд. 23

Назва установи / закладу

заклад дошкільної освіти № 7 «Ромашка» Костянтинівської міської ради

Короткий опис проекту

Проект передбачає придбання та встановлення в закладі дошкільної освіти № 7 «Ромашка» нових меблів (дитячих шаф для одягу в роздягальні кімнати, сучасних дитячих столів, стелажів для іграшок в ігрові кімнати, дитячих ліжок в спальні кімнати), придбання дитячих матраців та подушок із сучасних матеріалів. Часткова заміна зношених меблів в закладі забезпечить краще дозвілля дошкільнят, покращить атмосферу групи та комфорт.

Проблема

За 54 роки існування ЗДО № 7 «Ромашка» меблі, а саме дитячі шафи для одягу, столи, ліжка, стелажі для іграшок зносилися та мають неестетичний зовнішній вигляд і небезпечні для використання; подушки, ковдри, покривала та матраци виготовлені з несучасних матеріалів.

Мета проекту

Частково оновити меблі в закладі дошкільної освіти № 7 «Ромашка» Костянтинівської міської ради (дитячі шафи для одягу, столи, ліжка, стелажі для іграшок,), придбання дитячих матраців та подушок із сучасних матеріалів. Проект має соціально-економічну спрямованість, є реальна можливість його виконання.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Ця проблема передбачає виконання робіт із придбання та установки нових меблів (дитячих шаф для одягу, сучасних дитячих столів, стелажів для іграшок, дитячих ліжок), придбання дитячих матраців та подушок із сучасних матеріалів. Завдяки реалізації проекту будуть створені комфортні умови для малюків ЗДО, а саме: їх перебування в комфортному приміщенні, здійснення належних заходів для денного сну. Таким чином буде досягнуто подвійний результат – благоустрій закладу дошкільної освіти та формування безпеки життя у підростаючого покоління. Також це сприятиме популяризації дошкільної освіти та підвищенню іміджу ЗДО №7 «Ромашка» зокрема.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цей проект для вихованців закладу дошкільної освіти № 7 «Ромашка» Костянтинівської міської ради.

План заходів з реалізації проекту

Створення робочої групи з представників громади, батьківського та педагогічного колективів для агітації голосувати за проект. В разі перемоги, забезпечити демонтаж старих меблів для встановлення нових.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Реалізація завдань проекту передбачає виконання заходів, які забезпечать належний комфорт в закладі дошкільної освіти, покращення санітарно-гігієнічних умов, створення сприятливого середовища для повноцінного, гармонійного розвитку дітей, підвищить рівень здоров’я вихованців, поліпшить мікроклімат в дошкільному закладі, покращить естетичний вигляд приміщення для перебування дітей навчального закладу. Адже комфортний і затишний дитячий садок – запорука збереження життя і здоров’я дитини, основа створення належних, комфортних умов для учасників навчально – виховного процесу.

Орієнтовна загальна вартість проекту

70,0 тис. грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

2 місяці ( червень-липень 2019 року ).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

За наявності інфляції та інших економічних процесів в Україні можуть змінитися ціни на матеріали для виготовлення меблів.

Приклади схожих рішень

немає

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Столи дитячі (одинарні) - 24 штуки 522 12528
Стелаж для іграшок - 2 штуки 2232 4464
Шафа для одягу - 4 штуки 2558 10232
Ліжко дитяче - 25 штук 1098 27450
Матраци дитячі - 25 штук 280 7000
Подушка дитяча - 25 штук 130 3250
Доставка 0 5076

Файли